5.ua

Кличко впевнений, що столиці потрібна своя міліція

  Міський голова Києва та глава КМДА Віталій Кличко виступає з ініціативою розробки законопроекту про муніципальну міліцію, до підготовки якого будуть залучені народні депутати  та співробітники правоохоронних органів.

  Про це повідомляє прес-служба політика.

  За його словами, муніципальна міліція, яка існує в багатьох країнах, довела свою ефективність. Столичний голова  наголосив, що така міліція повинна залежати від громади міста. Він додав, що це підрозділи, які забезпечують правопорядок і на яких спираються мешканці громади – а отже, зв’язок з місцевою владою діє якнайкраще,

  Водночас, наголосив Кличко, саме правоохоронці повинні підказати які саме функції повинна виконувати муніципальна міліція.

  "Я зацікавлений у створенні муніципальної міліції. Я знаю як це працює в низці країн світу. І готовий розглядати пропозиції", — сказав Кличко.

  Кличко також зауважив, що УДАР  готовий внести на розгляд парламенту проект закону щодо створення муніципальної міліції.

  "Ми готові ініціювати цей законопроект, щоб в містах, в тому числі і в Києві, була створена муніципальна міліція", — додав він.

  Попередній матеріал
  До зони АТО відправлять нові "швидкі" та реанімобілі
  Наступний матеріал
  Парламент Румунії відсторонив від влади президента країни
  Теги:
  Loading...