Кличко впевнений, що рух по Хрещатику невдовзі відновиться

  Київський міський голова Віталій Кличко упевнений, що найближчим часом вулиця Хрещатик буде розблокована для проїзду транспорту. Про це він сказав сьогодні на брифінгу, передає УНІАН.

  Очільник міста розповів, що кожен день спілкується з людьми на Майдані. Він підкреслив, що Майдан - це не барикади, а "сила духу, боротьба". Тому, переконаний Кличко, з людьми необхідно вести переговори та переконувати, що центр столиці потрібно відновити для руху транспорту, оскільки це є важливою транспортною артерією.

  "Ми повинні потроху робити те, щоб люди могли пересуватись вільно, щоб по Хрещатику можна було проїхати. Ми спілкуємось з людьми, переконуємо їх і кожен день робимо крок за кроком. І впевнений, що найближчим часом рух по Хрещатику буде відновлено", - заявив міський голова.

  За його словами, наразі важко сказати, яка кількість людей залишається в наметах на Майдані, але приблизно це до тисячі осіб.

  Він повідомив, що влада пропонує їм перенести намети в інше місце "на вільні майданчики, яких достатньо в Києві", або переїхати для тимчасового проживання в санаторії під Києвом, оскільки люди не хочуть їхати далеко від столиці.

  Попередній матеріал
  Порошенко, Меркель та Олланд обговорили порушенням бойовиками мирного режиму на Сході
  Наступний матеріал
  Україна попрощалася з Іваном Плющем