5.ua

Кличко відновлює проведення земельних аукціонів у Києві

  Від проведення земельних аукціонів столичний бюджет може отримати сотні мільйонів додаткових гривень.

  Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

  Він зазначив, що за останні шість років у Києві не проводилося жодного земельного аукціону, і земельні ділянки виділялися непрозоро.

  "У результаті накопичилося 3 тисячі кадастрових справ щодо приватизації, оренди та продажу землі, відносно яких треба ухвалити рішення. І бюджет міста недоотримав значні кошти. Проведення ж земельних аукціонів у Києві принесе столичному бюджету сотні мільйонів гривень", – наголосив Віталій Кличко.

  За словами міського голови Києва, розгляд земельних питань у киян асоціюється із резонансними корупційними схемами попередньої влади, коли протягом одного засідання міськради було вкрадено ледь не третину столичної землі.

  "Тепер чинна Київрада повинна повертати усі ці земельні ділянки, і тому доводиться виносити на сесію велику кількість земельних питань, щодо яких необхідно ухвалити рішення. Але, кожне з них розглядається під збільшувальним склом", – зауважив міський голова.

  Віталій Кличко додав, що сьогодні всі земельні питання у столиці вирішуються відкрито та прозоро.

  "Ми запрошуємо на засідання земельної комісії Київради журналістів та представників київської громади. Якщо з того чи іншого земельного питання виникають сумніви чи підозри – питання одразу ж знімається з розгляду", – сказав Віталій Кличко.

  Раніше повідомлялось, що міська влада Києва створить генеральну інспекцію для боротьби з корупцією. 

  Попередній матеріал
  Керувати аеропортом "Бориспіль" призначено залізничника
  Наступний матеріал
  Нардеп Олена Бондаренко буде керівником Українського медіахолдінгу
  Теги:
  Loading...