Кличко відкрив "антикорупційний телефон" для киян

  Міський голова Києва Віталій Кличко закликав киян про всі факти хабарництва і здирництва у столичній владі повідомляти за окремим "антикорупційним" номером телефону.

  Про це повідомляє його прес-служба.

  "Щоб оперативно отримувати інформацію про факти корупції в Київській владі та оперативно на них реагувати, я дав розпорядження виділити окремий номер телефону. На нього повинні телефонувати кияни, які зіштовхнулися з хабарництвом і здирництвом та повідомляти про такі факти. Разом ми виявлятимемо корупціонерів, щоб вони відповідали за свої дії", - заявив він.

  Кличко наголосив, що одне з його головних завдань на сьогодні – щоб хабарництва та здирництва у Київській владі не було.

  Водночас, він зазначив, що самотужки впоратися з такими проявами складно, тому громадськість має активніше долучатися до викорінення корупціонерів з влади.

  "Якщо є випадки хабарництва, кияни не повинні мовчати. Якщо хтось із київських чиновників буде помічений у здирництві, то я буду позбавлятися таких чиновників і вони відповідатимуть за законом", - підкреслив міський голова.

  "Антикорупційний" телефон для звернень: 0965881188.

  Попередній матеріал
  У літака соліста U2 Боно під час польоту відвалилися двері
  Наступний матеріал
  У Києві скоєно замах на життя заступника начальника митниці