Фото Корреспондент

Кличко: у повітрі Києва перевищено концентрацію продуктів горіння

  За даними столичного міського голови, дослідження повітря в контрольних точках Києва показують, що небезпечні речовини в ньому перевищують гранично допустимі концентрації.

  Дослідження атмосферного повітря, які проводять в Києві, показують, що вміст у ньому речовин, які утворюються в процесах горіння, перевищує гранично допустимі концентрації. Таку заяву міського голови столиці Віталія Кличка цитує сайт політика.

  Він звітує: "З метою попередження погіршення ситуації в Києві я розпорядився вжити наступних заходів: не допускати спалювання відходів, тощо та приготування їжі на відкритому повітрі і в невстановлених місцях; обмежити рух вантажного транспорту на вулицях міста; здійснювати в столиці щоденний полив проїжджої частини та тротуарів вулиць, прибудинкових територій і зелених зон. Також звертаюся до людей, які мають хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, серцево-судинні хвороби, хвороби легенів, шкіри та алергічні прояви, обмежити перебування на відкритому повітрі".

  Згідно з повідомленням, у Києві проводиться моніторинг атмосферного повітря у восьми контрольних точках міста: вулиці Садова, 57; Набережно-Корчуватська, 18; Інститутська, 16; Сікорського,6; Столичне шосе, 90; пр-т Гонгадзе, 22; пр-т Ватутіна, 88; пр-т Академіка Глушкова,13-б. Дослідження повітря проводяться на період ліквідації пожежі під Васильковом. Шукають речовини, які утворюються в процесах горіння: азоту діоксид, вуглецю оксид, сірчистий ангідрид, пил.

  Заступник голови КМДА Михайло Радуцький повідомив: "За результатами досліджень 9 червня 2015 року вміст ангидідриду сірчистого в повітрі в контрольних точках перевищував гранично допустимі концентрації в 2,5-6,7 рази. Через погодні умови у приземному шарі атмосферного повітря накопичуються забруднюючі речовини. За рівнем забруднення ангідридом сірчистим ситуація характеризується як недопустима, а за ступенем небезпечності – як помірно небезпечна і небезпечна". Міська влада щодня обіцяє проводити дослідження повітря, і якщо ситуація погіршуватиметься – заходи безпеки зроблять більш жорсткими.

  Водночас, очільник Київської області Володимир Шандра зазначив, що концентрація шкідливих речовин у повітрі не перевищує допустимих меж, і профільні служби регулярно перевірятимуть повітря та ґрунт в області.

  Попередній матеріал
  Пожежу на нафтобазі під Києвом гасять 300 рятувальників за допомогою 45 одиниць техніки – Шкіряк
  Наступний матеріал
  Українці здобули першу медаль на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду
  Теги:
  Loading...