Кличко у Пекіні: Я особисто виступаю гарантом прозорості інвестицій

  Міський голова Києва Віталій Кличко зустрівся у Пекіні з керівником китайської столиці Ванг Аншунгом.

  Як повідомляє сайт КМДА, під час зустрічі йшлося про поглиблення співпраці між містами-побратимами, залучення в Київ та Україну китайських інвестицій і високих технологій. Кличко підкреслив особливу зацікавленість Києва в інвестиціях у розвиток інфраструктури української столиці. Зокрема, у проекти, які потребують значних капіталовкладень, - добудову Подільського мостового переходу, будівництво метро, транспортних розв'язок.

  "Ми почали впроваджувати технологічне управління українською столицею – систему Smart city. І будемо її розгалужувати на всі сфери життєдіяльності міста. На це сьогодні теж потрібні інвестиції – і технологіями, і коштами. Київ як ніколи привабливий для вкладання грошей. В різні сфери - від бізнесу до інфраструктурних проектів. І гарантом прозорості і привабливості роботи для кожного інвестора виступаю особисто я", - заявив Кличко. Ванг Аншунг зазначив, що Пекін зацікавлений у співробітництві з Києвом у різних сферах і налаштований його розвивати.

  Нагадаємо, у липні Кличко виступив зі звітом своєї діяльності за рік на посту голови Києва. Він відзначив, що звільнив понад 300 чиновників, серед них і керівників комунальних підприємств. Кличко додав, що особливо пишається запровадженням "Відкритого бюджету", електронних торгів та новою системою очищення питної води.

  Попередній матеріал
  Сенченко: Україна має заявити про те, що Мінський формат себе вичерпав і звернутись до підписантів Будапештського меморандуму
  Наступний матеріал
  Наша залізниця постачає в Крим будматеріали, які йдуть на будівництво військових об'єктів – Сенченко
  Теги:
  Loading...