Кличко розповів міліціонерам, чого він від них очікує

  Новий міський голова столиці Віталій Кличко відвідав Головне управління МВС України в місті Києві. У ході свого візиту, голова Києва обговорив із співробітниками МВС питання, які повинні бути вирішені не тільки у Києві, а й по всій країні.

  Про це повідомляє прес-служба КМДА 26 червня.

  Як зазначено у повідомленні, Кличко звернувся до співробітників міліції і заявив про свою впевненість, що нова влада зможе змінити країну і всі зміни повинні розпочатися саме зі столиці України.

  "Я знаю, що в цей важкий для держави час є безліч проблем і труднощів, і в роботі правоохоронних органів в тому числі", - заявив Кличко і додав, що сподівається на правоохоронців столиці  як на команду однодумців і вважає, що на міліцію Києва можна покластися.

  За словами київського міського голови, пріоритетом у своїй роботі на посаді він бачить жорстку боротьбу з корупцією, чітке виконання всіх законів і боротьбу з тіньовим бізнесом, який не тільки завдає шкоди столиці, але і є небезпечним. Кличко також  зазначив, що "зараз як мінімум третина доходів міста в "тіні" і це значить, що кожен співробітник МВС міг би отримувати зарплату вдвічі вище".

  "Гідна оплата і соціальні гарантії держави це головне, що стимулює співробітників МВС і я готовий до співпраці з вами", -  заявив Кличко, звернувшись до міліціонерів.

  А як сказав керівник київської міліції Юрій Мороз, "на сьогоднішній день головним завданням міліції столиці є повернення довіри мешканців Києва. Для цього необхідно докласти максимум зусиль і коштів".
  Раніше повідомлялось, що Кличко ініціює створення муніципальної міліції.

  Попередній матеріал
  Середня українська зарплата у травні склала 3430 грн.
  Наступний матеріал
  Український тенісист звинуватив російські ЗМІ у брехні