5.ua

Кличко прозвітував про перші 100 днів на чолі столиці

  100 днів у кріслі міського голови сьогодні відзначив Віталій Кличко. Для цього підготував півторагодинну презентацію-звіт про те, що його команда зробила для столиці.

  Відбувалося усе у Національному університеті харчових технологій. Послухати промову зібралися кілька сотень людей, серед них громадські активісти, студенти і просто кияни.

  Віталій Кличко запізнився, тож "віддуватися" мусів перший заступник. Каже, відзначати 100 днів правління не будуть.

  Через 15 хвилин міський голова приходить.

  На екрані показують фільм: у головній ролі Кличко на посаді мера. А потім і він сам починає звіт своєї роботи – на сцені, з якої презентував передвиборчу програму.

  "Я впевнений, що можу відзвітувати, якщо говорити про боксерську термінологію – про перший раунд: за ці 100 днів у нелегкому бою наша команда перемогла", – запевнив міський голова.

  Півтори години міський голова озвучував досягнення. Частково – у цифрах. Зокрема, 350 незаконно встановлених кіосків було демонтовано. 3 тисячі земельних кадастрових справ Київрада має розглянути якнайшвидше. 1 мільярд доларів інвесторських коштів – стільки його команда планує привабити для розбудови столиці. Ішлося і про боротьбу з корупцією.

  "Непросто це. Звільняємо представників старої влади. Опір – я хочу сказати – шалений. За цей час і просили, і благали, і погрожували, і лякали... Все, що завгодно. Нас не зупинити" – підсумував Віталій Кличко.

  Промова гідна, але конструктиву замало – поділилися думками громадські активісти.

  Послухати міського голову прийшли і студенти – виступом задоволені. Кажуть, мер справжній, європейський.

  Уже окремо для журналістів і під спалах студентських мобільних камер Кличко запевнив – рухатиметься до змін на краще.

  Попередній матеріал
  На Донбасі буде фінансуватись відновлення тільки звільнених районів - Мінюст
  Наступний матеріал
  Турчинов звинувачує у державній зраді 24 народних депутата
  Loading...