Кличко пропонує ізраїльським бізнесменам інвестувати у Київ

  Міська влада Києва хоче, щоб бізнес у ньому вівся за новим зразком – відкрито, чесно і прозоро, без бюрократії та хабарів. І зараз українська столиця відкрита для іноземних інвестицій.

  Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко у Тель-Авіві під час бізнес-форуму з представниками бізнесових кіл Ізраїлю.

  "Я хочу запевнити вас, що кожен, хто вкладатиме гроші в розвиток Києва, матиме мою особисту підтримку, – зазначив Віталій Кличко. – Якщо ми запроваджуємо європейські правила, влада повинна бути партнером для інвесторів та гарантувати таке поле для бізнесу, де дотримуються принципів захисту інвестицій та права власності. Саме тому ми перетворили Київське інвестиційне агентство в єдиний фронт-офіс Київської міської державної адміністрації для співпраці з бізнесом і в надійного партнера інвесторів".

  Віталій Кличко зазначив, що основне завдання інвестиційного агентства – забезпечення прозорості усіх інвестиційних процесів. І підкреслив, що агентство вже працює, зокрема, над енергозберігаючими та інфраструктурними проектами.

  У свою чергу радник міського голови Києва із залучення інвестицій Роберт Кеніг презентував для ізраїльських бізнесменів інвестиційні можливості Києва.

  Попередній матеріал
  Озброєні невідомі заважають роботі окружної комісії №59
  Наступний матеріал
  Венесуела збила невідомий літак, який порушив її повітряний простір