Кличко порадив київським чиновникам звільнятися

  Київський міський голова Віталій Кличко назвав незадовільною роботу департаментів КМДА і вимагає звіту про виконання всіх міських цільових програм. Про це він заявив під час наради за участі керівників департаментів КМДА та голів райдержадміністрацій Києва, повідомляє прес-служба партії УДАР.

  "Я всіх вислухав. Робота всіх департаментів незадовільна. І це - оцінка киян, які кожного дня стикаються з міським господарством. Це відповідальність кожного, хто перебуває при владі, що у місті небезпечно та некомфортно жити," - сказав голова міста Києва.

  Він порекомендував столичним чиновникам, які неспроможні ефективно виконувати свої обов'язки, вже сьогодні написати заяви про звільнення.

  "В іншому разі є можливість ходити на допити у прокуратуру. Корупція, безвідповідальність - це основні риси нинішньої чиновницької вертикалі, особливо в Києві", - підкреслив він.

  Також столичний мер додав, що комісія, яку створила Київрада, перевірить законність усіх рішень, прийнятих за часи Черновецького-Попова. А всі матеріали будуть передані правоохоронцям.

  "Ми повернемо кошти в бюджет, а незаконно відчужену власність – громаді. Я сам прослідкую, щоб винні понесли відповідальність", - пообіцяв він.

  Попередній матеріал
  Стихійні поховання ускладнюють епідеміологічну ситуацію у Слов'янську
  Наступний матеріал
  СБУ затримала у Києві спільника російського диверсанта "Бєса"