Кличко попередив киян про подорожчання комунальних послуг

  Київський міський голова Віталій Кличко попередив про підняття вартості послуг житлово-комунального господарства і доручив відповідним підрозділам КМДА підготувати обґрунтування всіх складових тарифів. Про це він заявив під час засідання розширеної колегії КМДА, пише УНІАН.

  "Ми не маємо права, щоб під прикриттям слів про кризу громадяни платили за неіснуючі послуги. Тому прошу Департамент ЖКГ спільно з Департаментом соціальної політики подати детальне обгрунтування всіх складових тарифів, щоб ціна на кожну послугу для кожного киянина була прозора і зрозуміла. Кияни повинні знати, за що вони платять. Тим більше, що нас очікує підняття тарифів. Минулого тижня Національна комісія з регулювання ринків житлово-комунальних послуг підняла тарифи для близько 30 міст, а на цьому тижні це станеться і для Києва", - сказав мер.

  Водночас він зазначив, що підвищення тарифів до економічно-обґрунтованого рівня не ініційовано владою міста чи держави, а є вимогою МВФ. "Без цього уряд не зміг би отримати кредит для стабілізації економічної ситуації в країні", - пояснив Кличко.

  Разом з тим він запевнив, що влада міста не залишить соціально незахищених киян один на один з новими тарифами.

  "Це завдання для нас. Я прошу Департамент ЖКГ спільно з Департаментом соціальної політики напрацювати дієвий механізм захисту соціально-незахищених груп населення. Прошу роз'яснити цей механізм киянам та забезпечити ефективну роботу з нарахуванням субсидій та компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг в нових складних умовах", - заявив київський міський голова.

  Також він звернувся до Департаменту ЖКГ з дорученням до кінця тижня підготувати звіт про виконану роботу з профілактики та ремонту інженерних мереж та про стан підготовки до опалювального сезону 2014-2015 рр.

  Попередній матеріал
  Єврокомісія закликає спростити отримання шенгенських віз для українців
  Наступний матеріал
  На Дніпрі виявили 10-кілометрову масляну пляму