5.ua

Кличко планує за місяць презентувати Комплексну схему розміщення МАФів у столиці

  Комплексна схема розміщення МАФів у столиці буде презентована громадськості вже наступного місяця.

  Про це міський голова  Києва Віталій Кличко заявив журналістам після зустрічі з ініціативною групою мітингувальників-власників МАФів, яких він запросив у КМДА 12 грудня.

  "Комплексна схема розміщення МАФів буде готова найближчим часом, і вже наступного місяця ми презентуємо її громадськості. Жодних виключень для ларьків, де продають алкогольні напої біля навчальних закладів, які розміщені в червоній зоні біля виходів зі станцій метро, зупинок громадського транспорту, не буде. Всі вони мають бути демонтовані", – наголосив Віталій Кличко.

  Міський голова також закликав власників малих архітектурних форм (МАФ) повідомляти про факти корупції та вимагання хабарів з боку чиновників на спеціальний номер.

  "Ми повинні разом боротися з поборами та фактами корупції. Якщо ви зіткнулися з фактами вимагання хабара – обов’язково повідомляйте про це", – зазначив Віталій Кличко.

  Столичний голова зауважив, що легально встановлені МАФи повинні сплачувати пайові внески до бюджету столиці, і жодних винятків бути не може.

  "Підприємці мають працювати відкрито і наповнювати бюджет міста. На сьогодні ж майже половина МАФів не мають ніяких дозволів, розміщені незаконно і продовжують працювати "в тіні", – підсумував Віталій Кличко.

  Раніше повідомлялось про роботу з організації новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу.

  Попередній матеріал
  В першій половині дня терористи сім разів обстріляли позиції сил АТО
  Наступний матеріал
  З Одеси на Донбас вирушили 20 правоохоронців

  Зі столичної Оболоні прибирають незаконні МАФи

  Підприємці мітингували під КМДА проти знесення МАФів

  У Києві відключають від електрики МАФи, які незаконно споживають електроенергію

  Прокуратура оголосила "війну" незаконним МАФам в центрі Києва