5.ua

Кличко підтримує відновлення райрад у столиці та пропонує обирати їх у 2015 році

  Київський міський голова та керівник КМДА Віталій Кличко впевнений, що вибори до районних рад Києва мають відновитись та відбутися наприкінці 2015 року.

  Про це Кличко повідомив журналістам на брифінгу після сесії Київради 3 липня.

  "Якщо ми будемо голосувати, щоб районні ради поновилися, нам потрібно давати повноваження депутатам районних рад, щоб вони могли виконувати ці повноваження, а не тільки бути депутатами і без будь-яких повноважень створювати додаткову бюрократичну складову", - зазначив Кличко.

  Він підкреслив, що рішення про відновлення районних рад спочатку має пройти бюджетну, регламентну комісію та комісію самоврядування, тільки після цього питання про районні ради Київська міська рада зможе ставити на голосування.

  "Деякі депутати спекулюють на тому, що потрібно негайно проводити вибори до районних рад. Але для того, щоб провести додаткові вибори до районних рад, потрібно знайти кошти. У бюджеті міста, з грошима дуже погано. Ми повинні відпрацювати це питання і винести його на наступні вибори, які проходитимуть через півтора року", - розповів Віталій Кличко.

  Попередній матеріал
  У Бразилії стався обвал естакади, є жертви
  Наступний матеріал
  Меджліс кримськотатарського народу сьогодні проведе засідання у Херсонський області
  Loading...