Кличко обіцяє, що в Києві комунальні послуги не дорожчатимуть

  У Київенерго кажуть, що вартість тепла треба збільшити на 10%

  Комірне у столиці поки що не подорожчає. Про це в п’ятницю під час зустрічі з керівництвом "Київенерго" заявив столичний голова Віталій Кличко.

  За його словами, міська влада не підтримує підвищення тарифів, яке ініціює уряд, через низькі заробітні плати містян. Натомість у "Київенерго" говорять про необхідність збільшення тарифів на тепло на 10% до економічно обґрунтованого рівня, оскільки нині в компанії рахують збитки. Для пошуку компромісного рішення Кличко доручив створити робочу групу.

  "Столична влада категорично проти і не буде погоджувати підняття тарифів для населення. Як можна платити за тарифом, коли середня заробітна платня медсестри 3,5 тисячі гривень, ще менше – у викладачів… Може підвищення тарифів й економічно обґрунтоване, але ми насамперед повинні зважати на рівень соціального забезпечення людей", - заявив Кличко.

  Нагадаємо, минулого тижня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що з 1 квітня на українців чекає нове підвищення енерготарифів.

  Попередній матеріал
  На проміжні вибори треба більше 12 млн - Охендовський
  Наступний матеріал
  Маєток Пшонки вщент розграбували мародери

  З 1 квітня в Україні знову підвищать енергетичні тарифи

  "Укрзалізниця" з 1 березня збирається підняти тарифи на вантажні перевезення

  Уряд скасував прив'язку тарифу на електроенергію для міського транспорту до тарифу для населення

  "Нафтогаз" знижує тарифи для підприємств

  Тарифи на залізничні пасажирські перевезення в Україні занижені, у наступному році почнеться їх підвищення - Пивоварський

  5 канал - трансляція наживо