5.ua

Кличко обіцяє киянам вирішити нинішню "проблему Майдану"

  Нічні стали черговим свідченням того, що подальше перебування людей у наметах у центрі Києва загрожує безпеці киян та гостей столиці і цьому треба покласти край.

  Про це журналістам 18 липня заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

  "Вночі на Майдані сталися вибухи, є постраждалі. Те, що зараз відбувається, - неприпустимо. Лунають вибухи і постріли, б'ють журналістів, люди змушені обходити територію Майдану, щоб не потрапити в неприємну історію. Кияни скаржаться мені, що сьогоднішній Майдан спотворює зовнішній вигляд міста, створює транспортні проблеми і безліч незручностей, а головне - став небезпечним місцем. Тоді як на сході країни триває війна і російські бойовики вбивають патріотів, які захищають державність України, і тероризують мирних громадян, нам ще не вистачало п'ятої колони в центрі столиці",- цитує Кличка прес-служба Київської мерії.

  Київський міський голова наголосив, що завжди виступав проти силового згортання наметів на Майдані.

  "Я завжди наполягав і наполягаю на мирному вирішенні питання Майдану. Ми змогли домовитися з майданівцям про звільнення Київради та частини Хрещатика. Більшість самооборонівців переселилися до Київської фортеці. І я їм дуже вдячний", - зазначив Кличко.

  Водночас міський голова Києва висловив думку, що є люди, які не хочуть домовлятися і мирно йти з Майдану, висуваючи абсурдні аргументи і влаштовуючи провокації.

  "80% киян підтримували учасників зимових протестів 2013-2014 років. Сьогодні абсолютна більшість киян негативно ставиться до перебування на Майдані табору. А 79% населення міста вважають, що з часом Майдан перетворився на місце перебування злочинних елементів і осіб без постійного місця проживання. Це - думка киян і з нею треба рахуватися", - зазначив міський голова Києва.

  Кличко зазначив, що сьогодні його основна мета як міського голови - гарантувати безпеку і спокій киянам і розпочати необхідні реформи в Києві.

  "Доки на сході країни тривають бойові дії і гинуть люди, не треба підливати масла у вогонь у Києві. Тому що порядок на Майдані ми наведемо, а провокаторам і тим, хто за ними стоїть, доведеться відповідати ", - наголосив Віталій Кличко.

  Попередній матеріал
  Мусій: У Мінохорони здоров'я проведено масові звільнення керівної ланки
  Наступний матеріал
  У Харкові та Києві безкоштовно розмістять членів сімей загиблих у "Боїнгу 777"
  Loading...