5.ua

Кличко хоче контролювати використання зібраних для армії грошей

  Фракція "УДАР" заявила про необхідність створити Тимчасову спеціальну комісію, яка буде контролювати використання грошей, які були зібрані під час акції "Підтримай українську армію".

  У рамках доброчинної кампанії, нагадаємо, на рахунки Міноборони перерахували більше 122 мільйонів гривень. Про це на засіданні парламенту заявив Віталій Кличко.

  Сьогодні ж Верховна Рада планує розглянути законопроект про забезпечення медичним обслуговуванням учасників антитерористичної операції. Водночас, депутати планують ратифікувати меморандум з Євросоюзом щодо отримання фінансової допомоги обсягом до 1 мільярда євро.

  Також депутати планують повернутися до вже раніше обговорених питань. Зокрема, щодо обрання міських голів у два тури виборів та поєднання посади голови Київської міської держадміністрації та мера Києва. Серед інших питань – внесення змін до кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян.

  Як ми уже повідомляли, під будівлею Верховної Ради України одночасно із засіданням розпочалися акції протесту. Зокрема, зараз там відбувається одразу два мітинги – один за "народну люстрацію" та другий, на якому зібралися дружини мобілізованих військовослужбовців, які вимагають захисту прав їхніх чоловіків.


  Попередній матеріал
  Китай та Росія не можуть узгодити ціну на газ
  Наступний матеріал
  Ахметов назвав дії сепаратистів "геноцидом Донбасу"
  Теги:
  Loading...