Кличко доручив оприлюднити перелік "черговиків" на отримання житла у Києві

  Міський голова Києва та очільник КМДА дав доручення оприлюднити перелік черговиків на отримання квартири у Києві на сайті КМДА, щоби не виникало спекуляцій і кожна людина знала, під яким номером вона перебуває, і як просувається черга.


  Про це прес-служба КМДА повідомила 25 листопада.

  Під час прийому громадян кияни найчастіше зверталися до Київського міського голови з питанням про виділення житла. Так, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС поскаржився, що його начебто посунули у черзі на отримання соціального житла. Віталій Кличко зазначив, що на сьогодні більше 60 тисяч киян стоять в черзі на отримання квартир. І доручив директору Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Олександру Спасибку скласти загальний список по Києву черговиків і розмістити його на сайті КМДА.

  "Інформація щодо черги і її просування повинна бути відкритою і публічною, щоби кожен знав, хто отримує житло, і як просувається черга. Також потрібно розрахувати кількість квартир, які буде можливість виділити наступного року", – підкреслив Кличко, звернувшись до директора Департаменту будівництва.

  Водночас, Віталій Кличко наголосив на необхідності внесення змін до законодавства, щоб кожен забудовник виділяв певну частину квартир на виконання інвестиційних зобов’язань для забезпечення житлом пільгових категорій киян.

  Під час прийому громадян мешканці також звернулися до мера з проханням допомогти завершити будівництво меморіальної алеї «Героїв Чорнобиля» на вулиці Чорнобильській у Святошинському районі.

  Міський голова  Києва дав доручення внести це питання до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2015 рік, щоб закласти в бюджет видатки на добудову алеї чорнобильцям.

  "Непроста ситуація зі столичним бюджетом – "дірка" близько 2 млрд грн. Якщо ПДФО залишатиметься у Києві, у нас буде можливість фінансувати такі проекти. Зараз ми над цим працюємо. Крім того, варто звернутися до бізнесу, до підприємств, щоб вони підтримали цей проект. Бізнес повинен бути соціально відповідальним. У нас багато небайдужих киян. Потрібно вшанувати пам’ять загиблих чорнобильців", – зазначив Київський міський голова.

  Раніше повідомлялось про організацію новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу у Києві.

  Попередній матеріал
  ЄБРР виділить 1,5 млн євро для українського офісу бізнес-омбудсмена
  Наступний матеріал
  Зруйнований російськими бойовиками Донбас відновлять за міжнародної фінансової допомоги