nickcentr.com

Керівник столичної міліції потрапив під люстрацію - Яценюк

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що сьогодні, 5 червня, у рамках закону про люстрацію звільнили керівника міліції Києва Олександра Терещука.

  Про це він заявив під час години запитань до уряду, передає "Укрінформ".

  "Цей коаліційний уряд не просто виконав закон про люстрацію, а є основним, хто проводить люстрацію в країні. Вищі державні чиновники на рівні заступників міністрів, перших заступників міністрів. Сьогодні був звільнений начальник київської міліції, який потрапив під люстрацію", - сказав Яценюк.

  Він також підкреслив, що у всіх правоохоронних органах і в цілому в органах державної податкової служби України проводиться заміна і перевірка кадрів кожного дня. "Сотні чиновників позбулися роботи, і зараз те завдання, яке стоїть перед урядом, незважаючи на те, що відбувається супротив щодо звільнення чиновників, прокурорів, міліціонерів, працівників правоохоронної системи, - не дати можливості знищити закон про люстрацію. Тому я звертаюся до членів парламентської коаліції підтримати позицію Міністерства юстиції України щодо необхідності продовжити люстрацію в країні", - заявив прем'єр-міністр.

  Зазначається, Олександр Терещук був призначений начальником міліції Києва 22 липня 2014 року.

  Попередній матеріал
  Українські бійці оприлюднили відео "зачистки" Мар'їнки
  Наступний матеріал
  Порошенко розкрив подробиці зустрічі з Фірташем у Відні й таємної угоди з Кличком
  Теги:
  Loading...