В'ячеслав Кириленко 5.ua

Кабмін сформував комісію з питань ліквідації пожежі на нафтобазі під Києвом

  Урядову комісію з питань ліквідації пожежі на нафтобазі під Києвом сформував Кабінет міністрів.

  Комісію очолив голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. Про це повідомив виконувач обов'язків прем'єр-міністра України В'ячеслав Кириленко після екстреного засідання уряду, на якому розглядали питання катастрофи.

  "Уряд утворив урядову комісію з ліквідації надзвичайної ситуації. Міністерство економіки отримало завдання невідкладно виділити кошти з резервного фонду для всіх необхідних заходів, пов'язаних з ліквідацією пожежі. А також для допомоги сім'ям загиблих та постраждалих. Урядову комісію очолив керівник ДСНС Чечоткин. Всі міністерства, які мають причетність до цієї ситуації, увійшли до складу цієї комісії", - повідомив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.

  Тим часом секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що небезпеки для військової частини поблизу нафтобази під Києвом немає, людей з десятикілометрової зони евакуйовувати не будуть. Очільник Київської області Володимир Шандра зазначив, що концентрація шкідливих речовин у повітрі не перевищує допустимих меж, і профільні служби регулярно перевірятимуть повітря та ґрунт в області.

  Попередній матеріал
  Один із постраждалих внаслідок пожежі на нафтобазі перебуває у важкому стані
  Наступний матеріал
  У Київського патріархату вдвічі більше вірян, аніж у Московського – представник УПЦ КП
  Теги:
  Loading...