ГПУ порушила справу проти депутатів Блоку Черновецького

  Кримінальну справу проти зятя столичного мера, В`ячеслава Супруненка, та співголови фракції Блоку Черновецького, Дениса Комарницького, порушила Генеральна прокуратура.

  Двом депутатам Київради із команди Черновецького закидають скоєння розбійного нападу на адвоката Івана Гранцева. Йдеться про інцидент шестирічної давності через конфлікт за будинок на вулиці Артема. Нагадаємо, пана Комарницького затримали минулої п`ятниці, і зараз він у СІЗО. Суд обрав для нього запобіжний захід - два місяці перебування під вартою. Щодо В`ячеслава Супруненка, то його оголосили у розшук. За інформацією слідчих, він перебуває "в одній із європейський країн". Тож документи щодо зятя мера - направлять до Інтерполу.

  Ренат Кузьмін, заступник Генерального прокурора України: "Это тяжкое преступление совершено было несколько лет назад, подробности я пока излагать не буду. В нашем случае, были нанесены тяжкие телесные повреждения. Судом дано разрешение на задержание Супруненко. D связи с этим документы о его розыске будут направлены в соответсвующие инстанции, занимающиеся розыском и выдачей преступников".

  Попередній матеріал
  Українці здобули низку нагород на міжнародному турнірі з виїздки
  Наступний матеріал
  Столичні перевізники хочуть підвищити тарифи
  Теги: