ГПУ 5.ua

ГПУ підозрює суддю Деснянського райсуду Києва у завідомо неправосудній ухвалі

  Сьогодні, 16 липня 2015 року, управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру судді Деснянського районного суду міста Києва у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України, тобто в постановленні суддею завідомо неправосудної ухвали.

  Про це повідомляє управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

  "Розслідуванням встановлено, що слідча суддя Деснянського районного суду м. Києва на підставі безпідставного та необґрунтованого клопотання слідчого Деснянського РУ ГУМВС України в м. Києві, незаконно погодженого прокурором прокуратури Деснянського району м. Києва за відсутності підстав, передбачених КПК України, діючи умисно з особистих інтересів, у січні 2014 року постановила завідомо неправосудну ухвалу, якою обрала незаконно притягнутій до кримінальної відповідальності особі як учаснику мирної акції протесту під час Революції Гідності найсуворіший запобіжний захід – тримання під вартою", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, Генпрокуратура оголосила підозру екс-міністру юстиції Лавриновичу. Міністра звинувачують у розтраті більше 8,5 млн грн на приховування порушень під час ув'язнення і суду над Юлією Тимошенко.

  Попередній матеріал
  Сьогодні суд почав роботу у справі проти екс-беркутівців, яких звинувачують у 39 вбивствах майданівців - адвокат
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: бойовики активізувалися на усіх напрямках