Володимир Федоренко / Фото metro.kiev.ua

Голова КМДА звільнив керівника Київського метрополітену

  Керівник Київського метрополітену Володимир Федоренко звільнений наказом голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Володимиром Бондаренком.

  Як повідомив Бондаренко в ефірі "Еспрессо-ТВ", новим керівником метрополітену буде назначена людина з досвідом роботи у цій сфері, однак кандидатуру він не уточнив.

  Пояснюючи причину звільнення Федоренка, голова КМДА зазначив: "Мене що здивувало: наприклад, проведення тендеру на купівлю запчастин - є дві фірми, одна виробляє запчастини і продає їх, інша у них купує і перепродає. Так от, цікавим чином тендер був проведений і договір був укладений з тією фірмою, яка перекупила у виробника, і місто проплатило за ці запчастини на 35% дорожче, а там - близько 70 млн грн, і це прямі збитки міському бюджету".

  За словами Бондаренка, в даний час затратні показники метрополітену занадто завищені, що впливає на прогнозовану вартість проїзду. За розрахунками звільненого керівника, вартість проїзду мала б скласти більше 3 грн, однак голова КМДА переконаний, що вартість має залишитися на рівні 2 грн, якщо налагодити ефективнішу роботу.

  Зазначимо, Володимир Федоренко за розпорядженням тодішнього голови КМДА Макеєнка зупинив роботу метро 18 лютого під час спроби зачистити Майдан і розстрілу Небесної сотні, щоб перешкодити киянам потрапити в центр міста і дати відсіч внутрішнім військам.

  Попередній матеріал
  Найбільший державний прапор України розгорнули у Луцьку
  Наступний матеріал
  У лікарнях Києва ще й досі 43 майданівця