5.ua

Голова КМДА: Чиновники забудуть про мародерство

  Ключовим завданням нової київської влади є швидке формування команд у районах для ефективної роботи у всіх сферах життєдіяльності столиці. Як 17 березня повідомляє прес-служба КМДА, про це заявив голова міської держадміністрації Володимир Бондаренко.

   Він підкреслив , що кадрові призначення у районах – колегіальна відповідальність партій, що були на Майдані, громадських активістів та мешканців районів. Саме вони спільно мали час для обговорення та внесення пропозицій щодо можливих кандидатур.

  «Зі свого боку я як голова КМДА, усвідомлюючи свою долю відповідальності, звернувся до Люстраційного комітету із проханням перевірити кожну кандидатуру, а також через мережу Фейсбук звернувся до киян, аби вони брали найактивнішу участь у обговоренні тієї чи іншої кандидатури. І якщо хтось має інформацію – надавали її прямо до Люстраційного комітету», – розповів Володимир Бондаренко.

  Він також додав, що залишає за собою право звільнити будь-кого із новопризначених голів районів чи інших посадових осіб, якщо їх робота буде малоефективною, а кияни не відчуватимуть змін на краще.

  «Хочу ще раз застерегти усіх претендентів на посади, незалежно від партійної приналежності чи популярності серед громади: винятків не буде ні для кого! Ті часи, коли влада приходила для тотального мародерства, має забути кожен чиновник! Щоб про це з часом забувся і кожен киянин.

  Водночас звертаюся і до мешканців столиці: давайте переходити від тотальної критики до конструктиву і пропозицій. Я і моя команда хочемо і будемо працювати на вас. Тому разом ми зможемо визначати першочерговість проблем і напрямки руху надалі», – підкреслив Володимир Бондаренко.

  Фото прес-служби КМДА

  Попередній матеріал
  У Росії атакували посольство України
  Наступний матеріал
  Ештон: Ми намагаємося посилати Кремлю якнайсерйозніші сигнали
  Теги:
  Loading...