nashigroshi.org

Генпрокуратура домагатиметься скасування будівництва вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві

  Генеральна прокуратура України ініціює перегляд судових рішень, які залишили без розгляду позов прокурора про визнання незаконним будівництва вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві.

  Про таке повідомляє прес-служба генеральної прокуратури України. "Заступником генерального прокурора України Віталієм Касько ініційований перегляд Верховним судом України рішень адміністративних судів за позовом прокурора про визнання незаконним будівництва об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури в районі Паркової дороги в Києві (вертолітний майданчик, будівництво якої пов'язують з екс-президентом України Януковичем)", - йдеться у повідомленні.

  У відомстві нагадують, видача дозвільних документів на це будівництво і перевірка їх законності з боку органів прокуратури відбувалися в 2012 - 2013 роках. "Судами першої та апеляційної інстанцій адміністративний позов прокурора безпідставно залишено без розгляду з підстав пропуску строку на звернення до суду Вищий адміністративний суд України також погодився з такими висновками попередніх судових інстанцій", - наголошують у відомстві.

  У повідомленні йдеться, що органи прокуратури у своїх позовних вимогах доводять, що забудовник не мав усіх необхідних документів, зокрема, правовстановлюючих документів на земельну ділянку, документів про результати оцінки впливу на стан навколишнього природного середовища та інших.

  Крім того, зазначили у відомстві, земельна ділянка, на якій проводилися роботи з будівництва, розташований в центральному історичному ареалі міста, в межах охоронної зони об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Попередній матеріал
  Працівники Донецької ЦВА будуть перевірені на факт співпраці з "ДНР" – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Географія бойових дій розширюється
  Теги:
  Loading...