Генплан забудови Києва до 2025 року розробляють у КМДА

  Все столичне будівництво - чітко за планом. Новий підхід до створення Генерального плану Києва до 2025-го року визначили столичні чиновники.

  Його сьогодні обговорювали під час бізнес-форуму, що відбувся у стінах Київської міськадміністрації. У ньому взяли участь вітчизняні та іноземні підприємці. Їх планують залучити до розробки і створення нового Генплану.

  За словами 1-го заступника мера Дениса Басса, у такий спосіб міська влада хоче уникнути конфліктів з місцевими мешканцями та заздалегідь продумати транспортну інфраструктуру. Так, свої потенційні будівельні проекти інвестори мають узгодити з містом ще до затвердження Генплану. Взимку його має розглянути Київрада.

  Денис Басс, перший заступник голови КМДА:
  "Мы хотели бы выслушать все предложения от инвесторов и рассмотреть возможность какую-то часть из них учесть в развитиии Генерального плана, чтобы у нас потом не возникало вариантов коpректировки. И чтобы мы четко понимали - для того, чтобы что-то построить, нам нужно также построить дорогу, построить канализацию, построить электрические сети. Чтоб таких проблем в будущем не возникало".

  Василь Присяжнюк, головний архітектор Києва: "Ми повинні праналізувати - скільки вже відведено ділянок для житлового будівництва, яка їх кількість, яка їх площа, які можливості для того, щоб будувати житло. Можливо, цих уже відведених земельних ділянок буде достатньо для того, щоб протягом 10 років будувати планомірно житло у міській межі. Але, уже ми бачимо - попередній аналіз показує - нам територія для розміщення житлового будівництва не буде вистачати".

  Попередній матеріал
  100% способ оспорить "письма счастья" ГАИ,- юристы
  Наступний матеріал
  Генсека НАТО прооперували
  Теги: