пожежа 5.ua

ДСНС підтвердила інформацію щодо поновлення пожежі на нафтобазі

  Пожежа поновилася на нафтобазі під Києвом. Постраждалих немає, загрози поширення вогню теж. У цьому запевнив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

  Через статистичний розряд сталося самозаймання пального, також вогонь перекинувся на землю, де є розлив дизелю. Тому ми зараз маємо два осередки горіння, одне із них це ємність 900 куб. м і один осередок на землі, йдеться у повідомленні прес-служби ДСНС.

  Той осередок, який знаходиться на землі, буде найближчим часом загашений. Наразі ведеться спостереження і як тільки знизиться до безпечного рівня загрози повторних вибухів, пожежні приступлять до його гасіння. За словами очільника служби, внаслідок цього самозаймання ніхто не постраждав. Ситуація цілком контрольована, загрози розповсюдження як на територію нафтобази KLO так і на військову частину відсутня.

  Працюють три бойові дільниці, одна із них займається питанням охолодження газового генератора, який знаходиться на території нафтобази KLO, тому ситуація знаходиться під повним контролем, йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  У Каліфорнії скорочують споживання води через посуху
  Наступний матеріал
  Кількість жертв близькосхідного вірусу в Південній Кореї зросла до 14 осіб
  Теги:
  Loading...