5.ua

Долю радянської символіки у київському метро вирішуватиме спеціальна комісія

  У столиці створять спеціальну комісію, що визначатиме, на яких станцій метро демонтувати радянську символіку, а на яких ні.

  До комісії, зокрема, ввійдуть мистецтвознавці, скульптори і монументалісти.

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

  Зазначається, що 4 серпня під час засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури та туризму депутати розглянули звернення Київської організації Національної спілки художників України щодо прискорення процесу створення ліквідаційної комісії з питань демонтажу радянських символів на станціях київського метрополітену та входження до її складу членів НСХУ – мистецтвознавців, заслужених діячів та працівників культури, скульпторів та монументалістів.

  "Люди, які розбираються в мистецтві, а то й взагалі, власне, створювали ті витвори, які планують демонтувати – краще знають, що треба прибирати, а що ні, та як саме це робити. Таким людям можна довірити таку складну роботу", - зазначили в комісії з питань культури та туризму.

  До ліквідаційної комісії також долучаться фахівці, експерти та громадські діячі, які надалі будуть проводити експертну оцінку об'єктів та визначати їх історичну й культурну цінність.

  Нагадаємо, у липні на трьох станціях київського метро вже позбулися символів комунізму.

  Попередній матеріал
  Кількість депутатів місцевих рад буде скорочено на третину – заступник голови АП
  Наступний матеріал
  Перший заступник чільника АП прокоментував підписаний закон про місцеві вибори