До Київради йдуть вже 2 Черновецьких та 2 Омельченка

  Напередодні виборів столичного голови у Києві бум політиків-близнюків. До Київради вже йдуть двоє Черновецьких і віднині ще двоє Омельченків. Блок імені Олександра Омельченка сьогодні заявив про наміри балотуватися на виборах до Київради.

  Новостворена команда складається з 13-ти осіб. На чолі списку Олександр Омельченко. Сам лідер, за словами керівників штабу, вдвічі молодший за свого тезку екс-мера. Більше  - його представники не повідомили. Лише додали, їхній кандидат має досвід роботи на керівних посадах. Побачити ж самого лідера цього Блоку журналістам не вдалося. Він, за словами однопартійців, захворів на грип.

  Олександр Бояринцев, голова штабу блоку-близнюка Олександр Омельниченка: "До выборов у нас ещё два месяца. И я, думаю, еще посмотрим, какой из Александров Александровичей будет более популярным личном характере, а не потому что кто-то когда-то работал, был или не был мером и у кого-то есть опыт".

  Натомість у команді екс-мера Києва Олександра Омельченка такі дії називають політичним шахрайством. Головна мета таких псевдоопонентів  - обдурити виборця. Тому Омельченко буде оскаржувати реєстрацію Блоку-близнюка у суді.

  Олег Березюк, голова Українського Юридичного Товариства: "На сьогоднішній день навіть комерційні структури не можна зареєструвати з однаковою назвою - законодавство не дозволяє. Коли ми говоримо про вибори і вибори такі серйозні, як вибори до Київської міської ради, то чомусь це зробити можна. Тому треба звернутися до суду і довести, що реєструватися такий блок не можна. Це обман виборців. І, по суті, це політичне шахрайство".

  Попередній матеріал
  Черновецький розповів про свою першу десятку
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...