Фото із відкритих джерел

До кінця року Wi-Fi запрацює на 12 станціях київського метро

  Покриття мережі швидкісного бездротового Інтернету Wi-Fi в Київському метрополітені до кінця 2015 року буде розширено до 12 станцій.

  Як повідомляє УНІАН, про це заявив Джефф Хаулі, генеральний директор компанії Mosquito Mobile, що розгортає мережу Wi-Fi у столичному метро.

  "Наша головна мета – це 12 станцій метрополітену, 12 тунелів між ними і 33 поїзди", - розповів Хаулі журналістам.

  За його словами, на сьогодні швидкісний Wi-Fi запущено в пілотному режимі на трьох центральних станціях Київського метрополітену: "Олімпійська", "Площа Льва Толстого" та "Майдан Незалежності". При цьому зараз безпровідний інтернет працює у столичному метро безкоштовно, а надалі компанія також планує надавати платні преміум-послуги.

  Хаулі відзначив, що компанія не має наміру відхилятися від запланованого бюджету із загальною сумою інвестицій в проект 100 млн грн.

  Наприкінці минулого року компанія Mosquito Mobile взяла участь і перемогла у тендері на будівництво мережі у метро. Загальна сума інвестицій в будівництво, відповідно до конкурсних пропозицій, становитиме 100 млн грн. При цьому у створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста оператор вкладе 10 млн грн.

  Нагадаємо, нещодавно міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський доручив керівництву "Укрзалізниці" забезпечити Wi-Fi в усіх українських потягах дальнього та приміського сполучення. "З 1 вересня безкоштовний Wi-Fi з'явився в усіх швидкісних потягах", - повідомив міністр.

  Попередній матеріал
  Українська влада підтримує ідею блокади окупованого Криму - Джемілєв
  Наступний матеріал
  Яценюк: Україна спільно з Євроконтролем не пропустить до Сирії російські літаки