kiev24.ua

До Дня Києва у столиці планують відкрити 15 скверів

  До Дня Києва фахівці КО "Київзеленбуд" планують ввести в експлуатацію 15 скверів.

  Як повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації, наразі тривають завершальні роботи з мощення доріжок, влаштування газону та формування квітників.

  Зазначається, що, зокрема, до відкриття скверу імені Василя Стуса, площею 1,06 га, зеленбудівці повністю провели роботи з влаштування автоматичної системи поливу, встановили 6 лав та 6 урн, влаштували близько 6 тис. кв м газону та висадили 8 тис. квітів.

  Крім цього, повністю завершені роботи з капітального будівництва у скверах на вулицях Серафимовича та Лисківській, а 26 квітня було урочисто відкрито Алею Героїв Чорнобиля у Чорнобильському сквері (перетин просп. Перемоги та вул. Чорнобильської). Фахівці Святошинського КП УЗН висадили 10 туй та влаштували 7 мобільних клумб.

  В прес-службі КМДА нагадали, що на 2015 рік програмою економічного і соціального розвитку заплановано роботи на 46 об'єктах зеленого господарства Києва, зокрема: реконструкція парку "Кіото" - ІІ черга, паркової території навколо озера "Тельбін" - ІІ черга, парку "Юність" - проектні роботи та І черга, а також капітальний ремонт на 43 об'єктах.

  Попередній матеріал
  Російський підводний човен підплив до берегів Латвії
  Наступний матеріал
  На російсько-українському кордоні сфотографували нову танкову колону ЗС РФ

  У Києві відкрили сквер на честь Василя Стуса

  На місці скандального будівництва на Осокорках створять сквер - Кличко

  У Херсоні заклали сквер пам'яті кримських татар - жертв політичних репресій

  До 31 травня в Києві реконструюють парк Пушкіна, парк "Нивки" і Труханів острів