oldsite.uadvc.org.ua

Держлікслужба у столиці тимчасово припинила роботу

  Державна служба з лікарських засобів у Києві тимчасово не працює, а також припинила прийом суб'єктів господарської діяльності і громадян.

  Таке повідомлення з'явилося на офіційному сайті Держлікслужби.

  Як зазначає видання "ІНТЕРФАКС-Україна", у центральному офісі Держлікслужби не повідомили причин припинення роботи київського підрозділу відомства, проте зауважили, що "є проблеми з фінансуванням". У Мінохорони здоров'я також не змогли прокоментувати причину тимчасового припинення роботи.

  Водночас за інформацією представників фармацевтичного ринку, фінансування регіональних підрозділів Державної служби з лікарських заслбів зупинено з 1 травня 2015 року, що вплинуло на роботу відомства.

  Як пише видання, припинення роботи підрозділів Держлікслужби не дозволяє отримати необхідні сертифікати, зокрема, для введення в обіг низки препаратів госпітальної групи, на які "чекають у лікарнях".

  "Першими звернули увагу дистриб'ютори, які повідомили про це фармкомпаніям. Ніхто на ринку не знав про це. Це стало шоком для операторів фармринку. Незрозуміло, що стоїть за цим рішенням, можливо, це саботаж, а можливо, це таке реформування. Можливо, це стосуватиметься й інших міст", - сказав представник фармринку.

  Раніше ми повідомляли, що у Міністерстві охорони здоров'я планують частково або повністю повертати гроші за життєво необхідні ліки.

  Попередній матеріал
  Мін'юст зареєстрував нового керівника "Укртранснафти"
  Наступний матеріал
  У центрі столиці буде обмежено рух транспорту 8 і 9 травня

  МОЗ планує відшкодовувати гроші за життєво необхідні ліки

  В Україні закінчуються ліки для ВІЛ-інфікованих - Всеукраїнська мережа ЛЖВ

  КМДА обіцяє 50% знижку на ліки з "карткою киянина"

  Уряд з 2015 року планує ввести держрегулювання цін на ліки