Депутати Київради перейменували десять вулиць

  Київська міська рада на сесійному засідання 13 листопада перейменувала три вулиці і повернула історичні назви семи столичним вулицям.

  За таке рішення проголосували 80 депутатів Київради (при 61 мінімально необхідному голосі).

  "Це назви вулиць, які мають відношення до епохи тоталітаризму", - пояснив секретар Київської міської ради Олексій Рєзніков.

  Зокрема, вулиця Горького перейменована у вулицю Антоновіча, вулицю Червоноармійську на Велику Васильківську, провулок Чекістів - у провулок Костя Гордієнка (від вул. Пилипа Орлика до тупика).

  Також Київрада повернула історичну назву вул. Антіщенко, перейменувавши її в Левандовську, вул. Вєтрова - в вул. Назаровского, вул. Воровського - у вул. Бульварно-Кудрявську, вул. Дмитрова - в вул. Ділову, вул. Івана Клименка - в вул. Преображенську, вул. Андрія Іванова - в Бутишев провулок.

  Також Київрада перейменувала площу Фрунзе, повернувши їй історичну назву - Петропавлівська. А от вулиця Фрунзе поки що зберігала свою "радянську" назву.

  Резніков також повідомив, що вже підготовлено проект рішення про перейменування частини вул. Інститутській в вул. Героїв Небесної Сотні, і він буде винесений на затвердження Київради вже на наступне пленарне засідання.

  Раніше повідомлялось про організацію новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу у Києві.

  Попередній матеріал
  Металургійний комбінат "Азовсталь" почав демонтаж агломераційної фабрики у Маріуполі
  Наступний матеріал
  Українська артилерія розбила позиції бойовиків під Горлівкою - штаб АТО