батарея опалення
батарея опалення arik-zarisovka.livejournal.com

"Де в Києві тепло": на онлайн-мапі показали статистику будинків, що опалюються

Найбільший відсоток житлових будинків, де ввімкнули опалення, в Подільському районі – 61,4 %, найменший у Дарницькому – 36,8 %.

У мережі з'явилася інтерактивна мапа, де показано дані про ввімкнення опалення у Києві по зоні обслуговування компанії "Київенерго", яка постачає теплову енергію 75% споживачів у столиці. Зокрема, станом на 13 жовтня тепло подали до 52,1% житлових будинків. Найбільший відсоток житлових будинків, де ввімкнули опалення, в Подільському районі – 61,4%, найменший у Дарницькому – 36,8%.

Крім того, за статистикою на мапі, опалення мали ввімкнути у 89,7% дитячих садків Києва, 58,4% шкіл, 83,1% лікувальних закладів.

Скріншот онлайн-мапи

Як повідомляв 5.ua, київська міська влада вирішила розпочати опалювальний сезон у місті на тиждень раніше запланованого – через погодні умови у житлових будинках тепло почало з’являтися із 10 жовтня. Дитячі садки, школи та лікарні підключили до опалення на три дні раніше, 7 жовтня. Міський голова Віталій Кличко запевнив, що до кінця тижня (18 жовтня) опалення мають увімкнути у всіх будинках Києва

Попередній матеріал
Дивіться на "5 каналі" документальний фільм "Рейд" про подвиги українських бійців
Наступний матеріал
Українським військовослужбовцям збільшать зарплату
Теги:
Loading...