Чиновники КМДА розхвалюють результати реформи медичної галузі

  На третину зросла кількість виявлених онкохворих у Дніпровському районі. Лікарі констатують: усе завдяки профілактичним оглядам в амбулаторіях сімейного типу. Про це сьогодні під час інспектування амбулаторій Дніпровського району заявив директор департаменту охорони здоров`я Віталій Мохорєв.

  Також, кажуть, зменшилася кількість викликів "швидкої" серед пацієнтів з хронічними захворюваннями. Нагадаємо, з 2010 року у столиці відкрили більше ста амбулаторій сімейної практики. У середньому один такий заклад обслуговує від 5 до десяти тисяч людей. Однак, в амбулаторіях не вистачає фахівців. Нині дефіцит кадрів у столичних лікарнях сягає трьох тисяч осіб.

  Марія Петрівна, пацієнтка: "Мне, допустим, лучше, мне тут близко. Я сюда хожу - и кровь сдать легче, и капельницы тоже. Никуда не надо ехать двумя транспортами. Это ж на Луначарского, у нас там поликлиника. А здесь - мне близко".

  Віталій Мохорєв, директор департаменту охорони здоров`я КМДА: "Кількість викликів швидкої допомоги з приводу хронічних заховрювань зменшилася на 11 відсотків. Первинний вихід на інвалідність дітей за 12 рік в порівнянні з 10 роком зменшився на 27. Кількість первинних звернень до наших амбулаторій в цьому, пілотному районі збільшився на 15%".

  Попередній матеріал
  Забудова у Десятинному провулку руйнує сусідні будинки [відео]
  Наступний матеріал
  Сьоггодні у Донецьку "Шахтар" приймає "Борусію"
  Теги:
  Loading...