Черновецький заперечив впровадження низки платних послуг?

  Завтра столиця має бути з бюджетом. На це сподівається мер Леонід Черновецький. Свої міркування з цього приводу він висловив у своєму заміському будинку в Конча-Заспі. Туди він запросив журналістів на медовий чай із пиріжками.

  Після повернення з відпустки мер звідти не виїздить. Через тяжкий перебіг хвороби - запалення легенів - лікарі прописали йому постільний режим. Мер вийшов до медійників у супроводі онуків та одразу попередив, що через недугу не зможе віповідати розгорнуто. Та поспішив запевнити, що це не заважає йому весь час  працювати над столичним бюджетом. Черновецький також зізнався, що вражений позицією Президента щодо зменшення вилучень з міського бюджету на користь державного. А інформацію про платну медицину та інші види послуг міський голова назвав провокацією. Після прес-конференції мер запросив журналістів оглянути будинок - показав вітальню, тещину спальню та робочий кабінет. Там він помилувався фотографією улюбленого кота Яші, познайомив з тещею та своєю вчителькою української мови.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Все разговоры о платных услугах в Киеве, о платных телефонных линиях - ни что иное, как слухи и провокации. Я как мэр сделаю всё, чтобы в бюджете были сохранены муниципальные доплаты пенсионерам, а также доплат к зарплатам врачам и учителям".

  Попередній матеріал
  Франція готова надати кредит Україні для покриття дефіциту бюджету
  Наступний матеріал
  Балога радить Черновецькому зменшити кількість заступників
  Теги:
  Loading...