Черновецький вирішив відкликати з ГПУ свою заяву проти Луценка

  Леонід Черновецький вирішив відкликати з Генпрокуратури свою заяву проти Юрія Луценка. Своє рішення столичний мер пояснив тим, що сутичка між ним і міністром на засіданні РНБО 18 січня, набула політичного забарвлення.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Я отзываю свое заявляние, и просто буду просить, чтобы его рядом со мной не ставили, потому, что это по-любому вызывает у меня не хорошие эмоции. Но моими руками, с ним ничего не произойдет. Это я обещаю. Я отзываю свое заявление в прокуратуру, и полагаю, что никто не будет в праве привлекать его к ответственности по обвинению, которое я когда-то выдвинул".

  А за кілька годин до цієї заяви Черновецького, Подільський суд столиці виніс рішення, що кримінальні справи, порушені проти Луценка - незаконні. Йшлося зокрема про інцидент з Київським мером, який Генеральна прокуратура трактувала як посадовий злочин, а також епізод з використанням службових літаків нібито у власних цілях. У цій справі, вважають судді, вини Юрія Луценка не доведено.

  Попередній матеріал
  Проблему нестачі харчів обговорюють у Римі світові лідери (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Столична влада обіцяє знайти спільну мову з фласниками вантажівок
  Теги: