Черновецький відвідав будинок для літніх людей (репортаж)

  У кілька разів збільшити зарплати співробітникам соціальних служб з березня та взяти під особисту опіку всі будинки для людей похилого віку України пообіцяв мер столиці Леонід Черновецький. Він відвідав Київський будинок для літніх людей. Мер спілкувався з бабусями та дідусями і ділився планами на майбутнє.

  Мер Леонід Черновецький вже вирішив, де житиме, коли постаріє. Обіцяє перебратися до одного зі столичних будинків для людей літнього віку. Тільки спочатку реформує тут систему харчування. Адже нині дениий раціон тутешніх мешканців коштує сімнадцять гривень.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Я с удовольствием проведу свои дни сдесь. Почему? Потому что сдесь женятся, играют на баяне на лавочке, гуляют, начинается новая жизнь. Не нужны уже дети, никто... Не хотят они знать своих родителей, пусть остаються сами без господа Бога".

  Щоправда, самі бабусі та дідусі більше переймаються комірним. Пансіонат для літніх людей попав під гарячу руку столичним енергетикам. За борги тут вимкнули світло.

  Леонід Іванович, пенсіонер: "Вот недавно у нас выключили свет. А у нас же есть и колясочники и люди такие больные, лежачии - и им тяжело".

  Мер нарікає: у керівників "Київенерго" немає совісті. Каже - розрахується з боргами одразу, як ухвалить новий бюджет. До таких будинків Черновецький вирішив переселити всіх самотніх пенсіонерів. Їхні квартири - здаватиме в оренду, по триста доларів за кімнату.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Философия такая: квартира остается им, детям не хорошим мы их не отдадим, мы будем их сдавать в оренду. За сто доларов, это не 17 гривен они будут есть бананы, апельсины, черную и красную икру и иметь самое лучшее медицинское обслуживание".

  А поки червона та чорна ікра пенсіонерам тільки сниться, мер вирішив розважити їх піснями.

  Алла Козакова, Орест Пона, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.34Мб)
  Попередній матеріал
  Турчинов: газові контракти відображають інтереси держави
  Наступний матеріал
  Зросла кількість злочинів у кредитно-фінансовій сфері
  Теги:
  Loading...