Черновецький просить Ющенка усунути себе від виконання обов`язків голови КМДА на 10 днів

  Леонід Черновецький просить Президента тимчасово відсторонити його від керування Київською адміністрацією. Глава КМДА готовий на десять днів відійти від справ, щоби незалежна комісія могла провести усі перевірки і підтвердити чи спростувати учорашні закиди уряду.

  Нагадаємо, Кабмін просить звільнити Черновецького, закидаючи йому незаконний розпродаж земель та нераціональне використання бюджету.

  Свою ж позицію голова Київської адміністрації висловив у листі, який направив президенту. Оприлюднив це послання секретар Київради Олесь Довгий перед початком засідання столичної сесії. У листі  Черновецький зазначив, що під час учорашнього засідання уряду на його адресу лунали вислови, які ганблять його честь та гідність. У зв’язку з цим він просить провести усі потрібні перевірки діяльністі столичної влади.

  Олесь Довгий, секрктар Київради: "Жодних правових підстав, жодної каплі правдивості в сказаних заявах Кекабінету міністрів України , керівниками Кабінету міністрів, а також окремих челенів Кабінету міністрів України ми не вбачаємо. Нам нічого ховати і міський голова не боїться жодних перевірок, атакож погроз та вимог стосовно його зняття ябо відсторонення від займаної посади".

  Попередній матеріал
  У загибелі "Конкорда" звинуватили авіакомпанію "Continental"
  Наступний матеріал
  Сербія залишилась без парламенту
  Теги:
  Loading...