Черновецький поскаржився на зрадливих підлеглих

  Перший млинець гливкий - непорозумінням назвав мер організацію перегонів на іподромі сьомого лютого. Насамперед мер обурений недбальством своїх підлеглих.

  Саме їх Леонід Черновецький звинувачує у тому, що не був розіграний головний приз особисто від нього у розмірі ста тисяч доларів. Зробити це, нагадаємо, могли ті, хто робив ставки за допомогою SMS-повідомлень. Однак цей казус не завадив заробити на перегонах двісті тисяч гривень. За словами мера, ці гроші підуть до міської скарбниці. Ще стільки ж заробив мобільний оператор, що приймав ставки. Також мер пообіціяв наступної суботи влаштувати перегони із врахуванням усіх помилок.

  Нагадаємо, сьомого лютого міський голова відкрив сезон перегонів на Київському іподромі, але сам відмовився брати в ньому участь як  жокей.

  Леоінд Черновецький, Київський міський голова: "Как только я ушёл, а у меня была сорок температура, они все убежали. Ну позор. Мне стыдно, что я с такими людьми хожу по земле самого красивого города в мире. Я не буду с ними работать. Они рассказывают в том числе и Президенту Украины, что я чуть ли не с ума сошёл, но, конечно, зарабатывать 2-3 миллиона долларов по моим программам в бюджет Киева. Ну если я такой, пусть все мэры и все кто наговаривает на меня гадости Президенту - пусть они все будут такими же сумасшедшими".

  Попередній матеріал
  Сьогодні кияни могли спостерігати найбільше місячне затемнення
  Наступний матеріал
  Мерію перевірить спеціальна слідча комісія Верховної Ради
  Теги:
  Loading...