Черновецький не прийшов на килим до президента

  Віктор Ющенко взявся за столичних високопосадовців. Він викликав до себе Леоніда Черновецького. Той на килим до Президента не з`явився, а прислав замість себе секретаря Київради Олеся Довгого і заступника мера Анатолія Голубченка.

  Віктор Ющенко розкритикував дії київської влади, зокрема нездатність ухвалити бюджет міста на поточний рік. Президент обурений планами скоротити кошторис більш як удвічі, порівняно з минулим роком. Глава держави дав столичним урядовцям десять днів, щоби ті розробили план антикризових заходів. Також Президент доручив Генпрокуратурі дати оцінку всім незаконним діям у земельній царині. Окрема порція критики перепала особисто меру Черновецькому.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Сам міський голова Києва перетворився на постійний об`єкт жартів. На автора прожектів, які принижують і дуже часто обурюють громаду міста. І це викликає закономірний протест".

  Зауваження президента таки подіяли на мерію. Відразу по завершенні наради - Київська адміністрація пообіцяла невдовзі назвати нові тарифи на комунальні послуги. За словами виконувача обов’язків голови КМДА Анатолія Голубченка, нова плата за комірне буде справедливою. Щоправда, у скільки разів здорожчає вартість послуг і для кого – Голубченко не поточнив.

  Попередній матеріал
  Турчинов: "Нафтогаз" захопили, щоб зірвати розрахунки з "Газпромом"
  Наступний матеріал
  Потужні снігопади накрили Норвегію
  Теги:
  Loading...