Черновецький ділиться секретами збагачення

  Як стати мільйонером - добре знає мер Леонід Черновецький і готовий ділитися секретами фінансового успіху із читачами лише за... 98 гривень. Саме стільки коштує збірка порад одного з найбагатших людей Європи, як сам себе називає міський голова.

  Черновецький переконаний: головна запорука його успіху - віра в Бога. Отже, в бізнесі, за словами мера-мільйонера, слід грати лише за чесними правилами та справно сплачувати податки. А ще Черновецький радить уникати спільного бізнесу з родичами й друзями та не шкодувати грошей на доброчинність. Окрім цінних порад, книжка містить збірник законодавчих актів авторства Леоніда Черновецького. Ця чергова проба пера вийшла накладом у 15 тисяч примірників. Мер має намір розповсюджувати книгу не лише на території України, але і в усьому світі.

  Леоінд Черновецький, Кивїський міський голова: "Я один из самых богатых людей в мире, не только в Европе, но и в мире - я олин из самых влиятельных политиков Украины. Книга будет продаваться дорого, потому что бесплатно ничего не бывает - все деньги пойдут на благотворительность".

  Попередній матеріал
  Володимирська гірка сповзає в Дніпро
  Наступний матеріал
  Франція подбає про постраждалих від її ядерних випробовувань
  Теги:
  Loading...