Черновецькому не дозволять продавати історичні пам`ятки?

  Закрити діри в столичному бюджеті київськими садибами меру не вдасться. Ініціатива міського голови розпродати історичні будинки - цікава, але мало реальна - твердять у комісії Київради з питань комунальної власності.

  За словами її чільника Володимира Дейнеги, більшість цих споруд продавати не можна. Вони занесені до реєстру пам`яток історії та архітектури. Решту - контролює управління охорони пам`яток. У них не можна змінювати, ані фасад, ані внутрішнє оздоблення. Депутат повідомив, що й проекту рішення щодо продажу садиб комісії Київради ще не розглядали. Утім, на його думку, охочих придбати історичні домівки буде чимало навіть попри економічну кризу.

  Володимир Дейнега, голова комісії Київради з питань комунальної власності: "Бажаючих, я думаю, зараз багато, як і раніше, але коштів менше, через це, звісно, це буде складніше зробити. Але навіть на сьогоднішній день, звісно, бажаючі будуть. В держави нема коштів на утримання їх, в міському бюджеті на сьогоднішній день теж немає коштів. Але на комісію власності це рішення ще не вийшло, це як ідея мера".

  Попередній матеріал
  КМДА має намір таки підвищити тарифи на комірне
  Наступний матеріал
  У Німеччині влаштували чемпіонат з метання новорічних ялинок
  Теги: