БЮТ може ігнорувати засідання ВР через Черновецького

  Верховну Раду, можливо, чекає нова криза. 156 народних депутатів фракції БЮТ не братимуть участі у засіданні, якщо парламент не винесе на розгляд питання про призначення перевиборів мера Києва та Київради. Про це на прес-конференції 16 березня заявила прем`єр Юлія Тимошенко.

  Лідер БЮТ оприлюднила свої масштабні плани щодо зміни київської влади. По-перше, члени ЦВК, які призначені від Блоку, мають у понеділок ініціювати відставку голови комісії Володимира Шаповала. На думку Тимошенко, саме він саботує роботу цього органа і не збирає засідання. За словами глави уряду, Шаповал свідомо тягне час, щоб дочекатися рішення Конституційного суду стосовно закону про імперативний мандат - на його запровадженні наполягає БЮТ. А суд, як стверджує Тимошенко, під тиском Секретаріату - таємно ухвалив проект рішення, яким вже визнав закон про імперативний мандат неконституційним.

  Сам голова ЦВК коментувати закиди прем`єрки відмовився. А його заступниця Жанна Усенко-Чорна пообіцяла це зробити після зустрічі з членами Центральної виборчої комісії у понеділок.

  Юлія Тимошенко: "Тиск на Конституційний суд іде з ранку до ночі. І можу сказати, що сам мер і його найближчі приспішники, вони практично постійно зустрічаються з кожним членом Конституційного суду, і вони намітили на цьому тижні, який починається, прийняти конституційним судом рішення щодо визнання неконституційним значної частини закону про імперативний мандат для депутатів місцевих органів влади".

  Попередній матеріал
  Новий кліп Brintey Spears "Зламай лід" з`явився в Інтернеті
  Наступний матеріал
  Тимошенко: БЮТ може розпочати блокування Верховної Ради
  Теги:
  Loading...