Близько 1.000.000 грн приніс тоталізатор з Черновецьким

  Сто тисяч доларів переможцю, а гроші від тоталізатора - київським бабцям. Під такими гаслами відбулося відкриття зимового сезону на київському іподромі. Відродження традицій публіка сприйняла з захватом. Ставки робили обережно, але через програші не сумували. У перерві між забігами публіку розважали шоумени, лицарі, артисти та мер Черновецький.

  Наталія Жижко, 5 канал: "Нарешті вдихнули нове життя у київський іподром. Сьогодні головною родзинокю свята стали не коні і не  глядачі, а справжній тоталізатор. Цього дня ставки робили охоче. Мінімальний розмір ставки - сто гривень".

  Востаннє тоталізатор працював тут ще за радянських часів. Згодом його заборонили - як азартну гру. В перший день зимового сезону глядачі ставили по мінімуму - сто гривень. Хоча дехто говий був ризикнути і крупною сумою.

  Цієї ночі київський голова спав погано. Прокинувся  о шостій ранку. Довго молився Богові, бо розуміє гра на тоталізаторі - не богоугодна  справа. Однак сподівається, що Бог простить.

  Марія Козій приїхала вболівати за свого улюбленця. Сорок років вона пропрацювала тут нічним конюхом. Але ставок ніколи в житті не робила. Колись співробітникам іподрому забороняли грати на тоталізаторі. Тепер жінка не має що ставити. Каже, що на допомогу від мера сподіватися не варто. Марія Козій пішла зі скачок, як тільки програв її улюблений кінь. Утім більшість глядачів на трибунах були у доброму гуморі. Одні прийшли з дітьми, інші з шампанським і шоколадом.

  Сокол і Покер - так звати двох орловських рисаків, за яких хвилюється Микола Полуда. У його власності півсотні коней. Хоча їх утримання - справа дорога, коневласника найменше цікавить матеріальна винагорода  в разі перемоги його рисаків.

  Головний приз свята - $100.000 - виграв Юрій Дранюк. Він вгадав перші три номери першого забігу. Скільки ж грошей приніс тоталізатор - ще не порахували. Утім у прес-службі мера кажуть - не менше мільйона гривень.

  Наталія Жижко, Дмитро Большаков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Вишгороду вимкнули опалення за борги
  Наступний матеріал
  Міжнародна конференція з безпеки в Мюнхені. День перший
  Теги:
  Loading...