Блок Черновецького звинувачує столичну міліцію у провокаціях

  Блок Леоніда Черновецького звинувачує столичну міліцію у тиску та провокаціях. Така реакція промерської сили на вилучення правоохоронцями агітаційних листівок Блоку в будівлі мерії.

  Лідер фракції блоку Черновецького у Київраді Денис Комарницький назвав дії міліції цілеспрямованою провокацією. Він пов`язує це з передвиборною кампанією і особистою неприязню між Леонідом Черновецьким та міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.

  Нагадаємо, напередодні столична міліція вилучила понад 190 тисяч агітаційних листівок у приміщенні Головного управління соціального захисту населення міськадміністрації. Це  76 пакувань, у кожній з яких було по 2 з половиною тисячі агітаційних листівок. Також у приміщенні на першому поверсі знайшли 14 тисяч конвертів без марок. Матеріали цієї справі направили до прокуратури. Триває слідство.

  Денис Комарницький, лідер фракції блоку Л. Черновецького в Київраді: "Заявление МВД является провокацией очередной, к сожалению. Потому как агитационных листовок Блока Леонида Черновецкого на сегодняшний день нет вообще в природе. Потому что не сформирован Фонд еще и нет официально заказанной агитационной продукции от нашего Блока. Что касается причин этого всего, то на сегодняшний день, к сожалению, существует давление в том числе и со стороны Министерства внутренних внутренних дел".

  Микола Рубель, начальник Солом`янського РУГУ МВС у м. Києві: "В звя'зку з тим, що в державних установах заборонено згідно чинного законодавства зберігати та розповсюджувати агітаційні матіріали, вказані матеріали були вилучені. Не було з`ясовано яка типографія друкувала, який тираж цих примірників. На даний час всі зібрані матеріали направлені до МВС для подальшої перевірки".

  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  У Києві презентували черговий збірник "Світова кінокласика"
  Теги:
  Loading...