У Підгірцях дозволили забудову житлового району
У Підгірцях дозволили забудову житлового району
Скріншот відео

Бійка у сільраді Підгірців: депутати закликали "свободівців" не блокувати роботу

Також сільрада закликала свободівців припинити тиск

Депутати Підгірцівської сільської ради зібралися на сесії у вівторок, 29 травня, щоб вирішити земельні питання, звернення фізичних та юридичних осіб і матеріальну допомогу місцевим мешканцям. Сільський голова наголосив, що ці питання вирішують уже друге пленарне засідання поспіль. Попереднє, тиждень тому, зірвали представники політпартії "Свобода". 

Громада вирішила, що треба звернутися щодо неправомірних дій, тож депутати вкотре закликали свободівців припинити тиск та не блокувати роботу установи.

"Сільська рада вирішила: перше – звернутись до ВО "Свободи" щодо надання інформації щодо офіційної позиції вказаної політичної партії і відповідальності представників "Свободи" вираженій у перешкоджанні законній діяльності сільської ради у поєднанні з грубим порушенням та завданням тілесних ушкоджень сільському голові та депутатам", – розповів сільський голова Підгірців Сергій Кравченко.

За словами голови ГО "Громадська рада Креничів, Підгірців, Романкова" Оксани Волошиної, минулу сесію зірвали представники районного та обласного осередків "Свободи".

"Так вони себе називали "ми – "Свобода" Київської області". Налетіла така зграя незрозумілих особистостей які просто наробили пороху, які вели себе страшенно неадекватно, і що люди можуть собі дозволити завтра, коли вони просто залякували місцевих жителів", – пояснила Волошина.

Тиск – неприпустимий. Депутати сільради пообіцяли продовжувати реалізацію проекту. Чиновники переконані, що розвиток житлового району дасть новий поштовх для розвитку Підгірців. Адже крім нових робочих місць, селяни отримають і низку соціальних об’єктів, які затверджено в генплані.

"Те, що ми дали дозвіл на цього комплексу – це цілком правильно. Це будуть робочі місця, так як окрім жителів там будуть магазини, спортивні майданчики, охорона, дитячі садочки, школа. Все це робочі місця і, скоріш за все, наші жителі там працюватимуть", – додав депутат Підгірцівської сільської ради Олександр Колпачов.

Нагадаємо, минулого тижня під час засідання сільради Підгірців стався конфлікт, який переріс у бійку. Депутати від "Свободи" закликали скасувати зміни до генплану. Адже їх, буцімто, внесли без будь-яких громадських обговорень. У сільраді, натомість, кажуть, що землю надали законно, а в селі з'явиться нова школа та дитсадок.

Володимир Веселовський, Віктор Сніжко, "5 канал".

Попередній матеріал
Очільник СБУ пообіцяв невдовзі оприлюднити подробиці вбивства Бабченка
Наступний матеріал
Був названим батьком: Бабченко мав шістьох усиновлених дітей

Суд Росії заочно арештував та оголосив у міжнародний розшук Антона Геращенка

Погром біля метро "Лісова": у бійці постраждали троє поліцейських

Як пов'язані голосування за закон про Антикорупційний суд та курс гривні – експерт

Подробиці вбивства депутата від "Батьківщини" в Черкасах

Луценко вніс до Ради подання на опоблоківця Вілкула

Два постріли в груди: у Черкасах вбили депутата облради