Негода_Київ 5.ua

Аномальна спека в Києві призвела до підвищення рівня отруйних речовин в повітрі - ДСНС

  У Києві зафіксовано перевищення у 4-5 разів токсичних речовин у повітрі.

  Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  Так, згідно з оперативною інформацією про стан забруднення атмосферного повітря в Києві, станом на ранок концентрація діоксиду азоту була перевищена від норми в 4-5 разів і становила 0,15-0,20 мг/м куб. при гранично допустимій нормі 0,04 мг/м куб., а концентрація формальдегіду вища від норми у 2-4 рази – при нормі 0,003 становила 0,007-0,013 мг/м. куб.

  В оприлюдненій ДСНС інформації також зазначається, що масштабні пожежі в межах Київської області, зокрема що сталися на нафтобазі "БРСМ-Нафта" (с. Крячки Васильківського району) та на території комплексу лісового господарства "Чорнобильська пуща", не позначилися на рівні радіаційного фону в Києві та Київській області, який знаходиться в межах нормативних значень.

  Як уточнили 5.ua у прес-службі ДСНС, перевищення гранично допустимих концентрацій окремих речовин у повітрі у 4-5 разів не пов'язане з горінням торфу на Київщині та пожежею у зоні відчуження. У відомстві наголосили, що такі показники фіксуються у зв'язку з величезною кількістю автомобільного транспорту в Києві та аномальною спекою і є нормою для цієї пори року.

  Нагадаємо, восени минулого року стався викид отруйних речовин у Москві – тоді російську столицю затягнуло хмарами смогу.

  Попередній матеріал
  Звільненню всієї території України у серпні минулого року завадила відсутність необхідних сил і засобів - Кавацюк
  Наступний матеріал
  Російські окупанти поширюють чутки, що сьогодні ЗСУ штурмуватимуть Донецьк
  Теги:
  Loading...