АМК: Рішення КМДА про підвищення тарифів на тепло-і водопостачання для окремих підприємств є незаконним

  Рішення Київської міської адміністрації про підвищення тарифів на тепло-і водопостачання для окремих підприємств є незаконним. Така позиція Антимонопольного комітету.

  Керівник  комітету вважає, що розпорядження КМДА, які передбачають десятикратне підвищення плати за централізоване опалення і більш як удвічі збільшення оплати за водопостачання для підприємств є необґрунтованими. Таке подорожчання може стати причиною підвищення цін у супермаркетах, для яких з 1 грудня вартість опалення зросте у 10 разів, а також масових скорочень працівників на цих же підприємствах. У КМДА заявляють, що нові тарифи встановили на підставі висновків комісії з контролю за цінами. І пересічних киян подорожчання не торкнеться.

  Олексантр Мельинченко, в.о. голови Антимонопольного комітету: "Через підняття тарифів для чупермаркетів, магазинів та теплопостачання, водопостачання, для будівельних компаній фактично щодо кожної київської родини відбудеться реальне підвищення тарифів".

  Василь Яструбинський, начальник головного управління з питань цінової політики КМДА: "Підкреслюю, цк на підставі висновкі держінспекції по контролю за цінами. ми до цього немаємо ніякого відношення. І нас упрікати в тому, що ми щось зависили - не варто".

  Попередній матеріал
  В Україні розпочинаються вшанувальні заходи щодо роковин Голодомору
  Наступний матеріал
  Французькі залізничники готують акцію протесту
  Теги:
  Loading...