сніг на Алеї Героїв Небесної Сотні 5.ua

Активісти прибрали від снігу місце вшанування на Алеї Героїв Небесної Сотні

Замість квітів та свічок - віники, лопатки та сіль. Родичі загиблих героїв Небесної Сотні разом із волонтерами вийшли на місце вшанування на Алеї Героїв Небесної Сотні, щоб прибрати його від снігу.

До цієї роботи приєдналися й комунальники. Напередодні сім'ї героїв Майдану розповсюдили в соціальних мережах звернення, де закликали усіх небайдужих прийти і допомогти у прибиранні, бо, пишуть, міські служби не виконують такої роботи. Снігом замело не тільки вулицю, а й пам'ять, йдеться у зверненні.

"Це моє бачення. Йде сніг, а влада не дивиться на це, не звертає уваги. Засипає снігом. Має бути шана до людей, які віддали життя за Україну, за майбутнє, за наших дітей. Я не знаю, усі сидять тут поруч, а немає нікому діла. Бачу, що комунальники після вчорашнього нашого розголошення почали щось прибирати. А до цього нікому і нічого не потрібно", - зазначила дружина Андрія Цепуна Юлія.

"Прибираємо зараз. Можна говорити, а можна робити. Це місце, де загинули мої побратими, безпосередньо я брав участь. Я пам'ятаю ці криваві дні, що тут відбувалося. Прийшов почистити все", - додав Михайло Ковальчук.

Нагадаємо, напередодні вранці в Києві обмежили в'їзд великогабаритної техніки для полегшення снігоприбиральних робіт.

Попередній матеріал
У затриманих на "Драгобраті" представників ПС виявили 160 тисяч російських рублів - Москаль
Наступний матеріал
У підрозділах бойовиків багато "мертвих душ", які продовжують отримувати зарплату від Росії, – Генштаб