99% будинків у Києві підключені до опалення - КМДА

  На сьогодні 99% будинків у Києві підключені до опалення. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам під час відвідування дитячого садка № 9 на Троєщині.

  "Ми сьогодні інспектуємо дороги і вирішили заїхати до дитсадка, подивитися, чи тепло дітям, які є проблеми. У столиці 100% шкіл, дитсадків і лікарень підключені до опалення. Але потрібно тримати руку на пульсі і здійснювати контроль. На сьогодні 99% будинків у Києві теж підключені до опалення. Хочу зазначити, що система центрального опалення у Києві найбільша в Європі. І технологічний процес запуску системи займає певний час. Найближчим часом у помешканнях всіх киян має бути тепло", – зазначив Віталій Кличко.

  Також місьский голова Києва відвідав столичну лікарню №15 на Подолі.  Він зазначив, що залишилося облаштувати фасад лікарні і зробити його сучасним теплозберігаючим.

  "Добре, коли кажуть, що великих проблем тут немає. Тільки фасад та технологічне утеплення стін. Я дам доручення профільним управлінням визначити, що ми можемо зробити, аби вам допомогти з вирішенням цього питання", – зазначив Віталій Кличко, звертаючись до керівника лікарні.

  Попередній матеріал
  ВООЗ: число жертв лихоманки Ебола може перевищувати 5 тисяч людей
  Наступний матеріал
  Робота ОВК № 59 на Донеччині - паралізована